Menora House

Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska

Menora House

8 lokali z garażami i ogródkami

Osiedle dla Wymagających

Decydując się na zakup własnego mieszkania lub domu poszukujemy inwestycji, która nie tylko spełni nasze oczekiwania, ale zaoferuje nam coś więcej. Wartością dodaną może być dogodna lokalizacja, zielone sąsiedztwo lub wysoki standard nieruchomości. Niestety kupując dom od dewelopera coraz częściej musimy wybierać – cicha i spokojna okolica w zamian za dodatkowe kilometry dojazdu pracy, wysoki standard budynku w zamian za gęstą zabudowę osiedla…

Menora House to wyjątkowe, kameralne osiedle które zaprojektowaliśmy i realizujemy z myślą o najbardziej wymagających lokatorach. Tutaj dogodna lokalizacja idzie w parze z malowniczą zieloną scenerią, a przedłużeniem wysokiego standardu budynków jest przemyślany układ osiedla oferującego przestrzeń do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym życie będzie wygodne i bezpieczne. Miejsca, które Ty i Twoi najbliżsi z przyjemnością będziecie nazywać swoim domem. Nasz cel realizujemy we współpracy z profesjonalnymi wykonawcami i podwykonawcami oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów konstrukcyjno-budowlanych. To daje nam pewność, że gotowa inwestycja będzie bezkonkurencyjna pod względem funkcjonalności, estetyki oraz komfortu użytkowania.

INWESTOR

PRO-BUD Sp. z o.o. Sp.k.
05-820 Piastów, ul. Uniwersytecka 5
NIP: 5213809840
REGON: 369301460
KRS: 0000714625

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddajemy lokale w dwóch wariantach:

  • o powierzchni 130 m² z jednostanowiskowym garażem,
  • o powierzchni 145 m² z dwustanowiskowym garażem.

UWAGA!

MOŻEMY ZREALIZOWAĆ INWESTYCJĘ POD KLUCZ

CHARAKTERYSTYKA INWESTYCJI

Menora House to osiedle zlokalizowane w cieszącej się dużą popularnością dzielnicy Grodziska Mazowieckiego – oddalone zaledwie 10 minut spaceru od ścisłego centrum miasta. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą, bardzo wysokim standardem, jasną elewacją . Jednym z największych atutów inwestycji jest kameralny charakter osiedla Menora House, na które docelowo będą się składały tylko 4 budynków w zabudowie bliźniaczej, co daje łącznie 8 lokali mieszkalnych.

Ze względu na proces wprowadzania informacji do systemu strony dane o cenie i dostępności lokali podane poniżej mogą być nieaktualne.
Przedmiotowe zestawienie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Ustawy Kodeks Cywilny.
Aktualne dane można uzyskać w Biurze Sprzedaży lub drogą telefoniczną.

PREZENTACJA LOKALI

Wybierz lokal...

Aby wyświetlić całość powyższej prezentacji przewiń ją w bok.

Lokale:    dostępne     zarezerwowane     sprzedane  

Wykaz lokali

POKAŻ NIEDOSTĘPNE

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami

Stan realizacji inwestycji

29.06.2021

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Osiedle Menora House powstaje w malowniczej zielonej scenerii, w dzielnicy Grodziska Mazowieckiego cieszącej się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta jak i osób, które dopiero planują osiedlenie się w okolicy. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się główny park miasta oraz stacja PKP, co z pewnością stanowi dodatkowy atut wybranej lokalizacji.

Inwestycja powstaje w przestrzeni z rozbudowanym zapleczem usługowym i handlowym. W ścisłej okolicy znajdują się sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole oraz ośrodki służby zdrowia. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z autostradą A2 zapewniającą dogodny dojazd do Warszawy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy wybór lokalu, który najlepiej wpisze się w Państwa indywidualne potrzeby.

Więcej informacji na temat gminy Grodzisk Mazowiecki znajdziecie Państwo na stronie: www.grodzisk.pl